Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/classes/templates.class.php on line 104 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/index.php on line 111 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/classes/templates.class.php on line 417 LICENCJA NA WYCHOWANIE (2010) » Filmy online, darmowe filmy z lektorem
Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Licencja na wychowanie (2010) odc. 26

Marysia zainteresowała się drzewem genealogicznym swojej rodziny. Próbuje zrozumieć do kogo bardziej jest podobna. Jednak nie odnajduje w sobie ani cech mamy ani taty. Wyciąga z tego pochopne wnioski. Leszczyńscy stopniowo przygotowują się do przyjścia na świat nowego członka rodziny. Zaczynają zastanawiać się nad możliwością zamiany mieszkania na większe. Nie stać ich jednak na takie obciążenie finansowe. Z pomocą przychodzą teściowie. Ich propozycja wspólnego mieszkania przeraża Weronikę.


pobierz ogladaj
Kategoria: SERIALE » LICENCJA NA WYCHOWANIE (2010) | Komenatrze - 0
Licencja na wychowanie (2010) odc. 25

Roma martwi się o surfująca w internecie Marysię. Wraz z Ryszardem szykuje zasadzkę mającą na celu sprawdzenie jej odpowiedzialności. Ojciec podszywa się pod nieznajomego i proponuje córce spotkanie poza siecią. Marysia przyjmuje propozycję. Leszczyńscy zostają wezwani do szkoły Bartka. Okazuje się, że syn klnie jak szewc. Mobilizując się do walki z tą przywarą odkrywają, że i oni w życiu codziennym nie przebierają w słowach. Skarbonka, do której wrzucają monety za każde brzydkie słowo, szybko się zapełnia.


pobierz ogladaj
Kategoria: SERIALE » LICENCJA NA WYCHOWANIE (2010) | Komenatrze - 0
Licencja na wychowanie (2010) odc. 23 i 24

odc.23-Znajomość Wiktorii Leszczyńskiej i Łukasza Barańskiego się rozwija. Młodzi chcieliby przebywać ze sobą jak najczęściej, co budzi zrozumiałe obawy rodziców. Wizyta Łukasza u Leszczyńskich nie przebiega najlepiej. Z drugiej strony Roma stara się ograniczyć kontakty syna z Wiktorią. Postanawia uciec się do fortelu. Uzależnia możliwość spotkań od wyników w nauce. Reakcja dzieci zdumiewa rodziców.

odc.24-Ryszard szykuje niespodziankę - wyjazd do spa. Niestety zamiast masaży, główną atrakcją jest gra w paintball: panie kontra panowie. Bartek Leszczyński zakochuje się. Rodzice udzielają mu wykluczających się nawzajem rad, jak zdobyć serce ukochanej. Ostatecznie okazuje się, że kluczem do serca ukochanej jest zupełnie coś innego.pobierz ogladaj
Kategoria: SERIALE » LICENCJA NA WYCHOWANIE (2010) | Komenatrze - 0
Licencja na wychowanie (2010) odc. 22

Weronika przeżywa wahania nastrojów. Martwi się czy nie jest za stara na kolejne dziecko. Paweł pomaga żonie w trudnych chwilach. Zaczyna przygotowywać zdrowe dietetyczne jedzenie. Ale Weronika miewa ciążowe zachcianki i przedkłada hamburgery nad kiełki. Nie chce jednak urazić rodziny, która poświęca się dla niej. Kiedy oni jedzą tofu, żeby było zdrowa, Weronika podjada w ukryciu swoje smakołyki.

W domu Barańskich pojawia się nowy lokator, który nie jest mile widziany. Roma ogłasza strajk. Nie wejdzie do do kuchni, dopóki nie złapią gryzonia. Ryszard wypowiada mu wojnę. O dziwo, mysz okazuje się od niego sprytniejsza. Ambicja Ryszarda zostaje urażona.pobierz ogladaj
Kategoria: SERIALE » LICENCJA NA WYCHOWANIE (2010) | Komenatrze - 0
Licencja na wychowanie (2010) odc. 21

Weronika Leszczyńska we wczesnej ciąży je za dwoje, co bardzo martwi resztę rodziny. Tymczasem Wiktoria ukrywa przed rodzicami swojego nowego chłopaka. Matka podejrzewa, że chodzi o nauczyciela ze szkoły. Okazuje się jednak, że sympatią córki jest Łukasz Barański.


pobierz ogladaj
Kategoria: SERIALE » LICENCJA NA WYCHOWANIE (2010) | Komenatrze - 0
Licencja na wychowanie (2010) odc. 19

Bartek przynosi do domu królika ze szkolnej pracowni. Ciekawskie zwierzątko trudno upilnować i ku rozpaczy Weroniki wyrządza ono w domu wiele szkód. Paweł dostaje atrakcyjną propozycję pracy rzekomo w HR. Okazuje się, że tak naprawdę chodzi o stanowisko w punkcie fotograficznym. Leszczyński jest rozczarowany, gdyż nie pozwoli mu ono na realizację jego ambicji artystycznych. Roma przypadkiem spotyka nauczyciela Łukasza. Od niego dowiaduje się, że syn może powtarzać klasę. Po powrocie do domu wspólnie z Ryszardem opracowuje plan korepetycji. Przy jego wypełnianiu dochodzi między nimi do cichej rywalizacji.


pobierz ogladaj
Kategoria: SERIALE » LICENCJA NA WYCHOWANIE (2010) | Komenatrze - 0
Zawód gangster / Rise of the Footsoldier (2007) Lektor pl

odc.17-Paweł snuje rozważania na temat upływu czasu i przemijania. Sporządza listę rzeczy, które zawsze chciał zrobić, ale nie udało mu się. Na pierwszym miejscu znajduje się tatuaż. Weronika interpretuje jego działanie, jako rozliczanie się z życiem. Przeprowadza śledztwo, które ma wykazać, że Paweł jest śmiertelnie chory. Marysia Barańska pisze do szkoły esej o etyce korporacyjnej. W tym celu przez trzy dni ma towarzyszyć ojcu w pracy. Jest poruszona tym, co widzi i słyszy. W efekcie Roma podejrzewa męża o romans.

odc.18-Ryszard wbrew wcześniejszym ustaleniom nie awansuje. Na obiecane mu stanowisko zostaje przyjęty siostrzeniec szefa. Ryszard załamuje się, odmawia chodzenia do pracy. Weronika nie może porozumieć się z dziećmi. Przyczyn takiego srtanu rzeczy upatruje w zablokowanym chi. Przemeblowuje więc dom zgodnie z zasadami feng shui, czym wyprowadza z równowagi domowników.pobierz ogladaj
Kategoria: SERIALE » LICENCJA NA WYCHOWANIE (2010) | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Archiwa
  Ankieta
  Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze
  Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 36 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 84 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 85 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 90 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 91 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 36 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 84 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 85 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 90 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 91 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 36 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 84 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 85 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 90 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/androidw/public_html/osiu.pl/engine/modules/lastcommentsb.php on line 91
  Autor → paula2569
  Temat → Big Love 2012 PL
  Uwagaa! en z prezentowanych materia nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostia jedynie informacje o filmach oraz odnoki do serwisudostiajch zamieszczone materia filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), ktch ukownicy potwierdzili, posiadajrawa autorskie do udostianych przez siebie zasob Wszelkie roszczenia prawne nalekierowao adresem serwispublikujch zamieszczone materia Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialno za tre i komentarze publikowane przez ukownik Komentarze wulgarne, obrawe, propaguj przemoc lub nienawioraz komentarze marketingowe i reklamowe, a takcawicie niezwinie i nie nawij do tre Osiu.pl, b usuwane przez moderatorserwisu lub algorytm filtruj.