Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Mike Tyson szczery do bólu / Mike Tyson Undisputed Truth (2013) Lektor PL

Mike Tyson, jeden z najbardziej znanych bokserów w historii sportu, opowiada o swoim życiu. Z dystansem wspomina swoje życiowe wzloty i upadki, kontrowersyjne zdarzenia, młodość na Brooklynie i początki kariery sportowej.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Dokumentalne, KABARETY | Komenatrze - 0
Lincz Charliego Sheena / Lincz Charliego Sheena (2012) Lektor PL

"Lincz Charliego Sheena” to najświeższy odcinek popularnej serii emitowanej na Comedy Central. W przeszłości bohaterami byli m.in. Pamela Anderson, David Hasselhoff czy Donald Trump. Tym razem na celowniku złośliwości zaproszonych gości stanął Charlie Sheen. Jego decyzja wystawienia się na niewybredne żarty kolegów została podyktowana zmianą w obsadzie serialu „Dwóch i pół”. Po serii skandali obyczajowych, które wywołal aktor, zastąpił go Ashton Kutcher. Biorąc udział w „Linczu”, Charlie Sheen postanowił pokazać światu, jak duży dystans ma do siebie i nowej rzeczywistości. Program poprowadzi znany z sarkastycznego poczucia humoru autor serii „Family Guy” - Seth MacFarlane, który rozpoczyna lincz od przedstawienia nekrologu aktora, sugerując, że jeśli aktor nie zerwie z obecnym stylem życia, już wkrótce czeka go nieciekawy koniec.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2012, Dokumentalne, KABARETY | Komenatrze - 0
Postrzyżyny, czyli jubileusz Jerzego Kryszaka 2013 / PL


Postrzyżyny będą przebiegać sprawnie, bez konferansjerskich nożyc. Niejednemu będzie łyso. Koniec żartów nastąpi w przewidzianym czasie. Ze względu na możliwość wystąpienia burzy magnetycznej przewidziano program typu unplugget - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Osobą obchodzącą jubileusz będzie właśnie Jerzy Kryszak. Satyryk będzie obchodzić 40-tą rocznicę pierwszego kroku na desce zawodowego Teatru, oraz 30-tą rocznicę wtargnięcia na scenę kabaretową.

Kryszakowi będą towarzyszyć na scenie Ani Mru Mru, Awdiejew Alosza, Piotr Bałtorczyk, Kabaret Młodych Panów, Moralny Niepokój, Paweł Małaszyński, Cezary Pazura i Metek Szcześniak.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Komedie, Polskie, KABARETY | Komenatrze - 0
5 Zielonogórska Noc Kabaretowa 2013 / 10.08.2013 PL

Zielonogórska Noc Kabaretowa odbyła się już po raz piąty. Był to mały jubileusz programu. W tegorocznym Kabaretobraniu - podobnie jak we wcześniejszych latach - udział wzięły najjaśniejsze gwiazdy rodzimej sceny kabaretowej. Do udziału zaproszono Piotra Bałtroczyka, Katarzynę Piasecką i Ryszarda Makowskiego. Wystąpiły również kabarety: Nowaki, Limo, Jurki, Ciach, KS oraz Puk. Widzowie mieli również okazję zobaczyć fragment spektaklu teatralnego w wykonaniu Mikołaja Cieślaka, Anny Guzik i Arkadiusza Janiczka.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Komedie, Polskie, KABARETY | Komenatrze - 0
Kabaret Neonówka - Niebo 2011 / PL

Kabaret Neonówka - Niebo


pobierz ogladaj
Kategoria: Polskie, KABARETY | Komenatrze - 0
X Sopocka Noc Kabaretowa 2013 / PL

Kolejna odsłona gali kabaretowej w Sopocie. Sopocka Noc Kabaretowa to kilka godzin świetnej zabawy. Na scenie pojawią się najlepsi satyrycy i kabareciarze. Po raz kolejny widzowie przekonają się, że Sopot TOPtrendy Festiwal jest nie tylko ważnym muzycznym wydarzeniem w roku, ale i ucztą dla wszystkich fanów dobrej kabaretowej rozrywki.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Polskie, KABARETY | Komenatrze - 0
Kabaret Moralnego Niepokoju: Pogoda na suma 2013 / PL

Najnowsza trasa Kabaretu Moralnego Niepokoju pt. "Pogoda na suma" rusza w styczniu 2013 r. Program składa się z najnowszych, nieprezentowanych jeszcze w telewizji utworów. Przeżyjemy min próbę generalną spektaklu podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie, przyjrzymy się Polsce oczami powracającego do kraju kibica Euro 2012 i zwiedzimy mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika. Całość uzupełnią doskonałe jak zawsze piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju. Na koniec nie zabraknie bisów – a tam największe przeboje. Czas trwania programu: prawie 2 godziny.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Polskie, KABARETY | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Archiwa
  Ankieta
  Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze
  Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.