Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Jak oglądać filmy

 

Na początek musisz wiedzieć, że stare odtwarzacze megavideo.com, videobb.com, videozer.com, novamov.com, videoweed czy też divixstage.eu nie działają w takiej postaci jak kiedyś. Dlatego wiele stron korzysta obecnie z innych odtwarzaczy/ hostingów, takich jak putlocker.com czy też odsiebie.pl.

 

Podstawowe sprawy związane z uruchamianiem znajdziesz poniżej.

 

Przede wszystkim musimy mieć zainstalowaną javę oraz flash. Kiedy ich nie mamy, z pewnością otrzymamy odpowiedni komunikat na stronie.

Przeglądarka internetowa - jeśli stara - nie będzie suppotowana, dlatego warto używać np IE9, Firefox, Chrome lub Opery. Są to darmowe przeglądarki dostępne w sieci, np można je wyszukać poprzez google.

Player filmów online jakim jest PutLocker, mozesz na nim ogladac calkowicie za darmo, jak i rowniez bez zadnych limitów czasowych filmy online.

 

KLIKNIJ PONIŻEJ REKLAMY W ODNOŚNIK 
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Archiwa
  Ankieta
  Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze
  Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.