Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Życie jest piękne / La Vita è bella (1997) lektor pl

Niezwykle zabawna i mądra opowieść o miłości, przyjaźni i o tym, że nawet w najgorszych czasach możemy sprawić, że życie jest piękne. Sympatyczny lecz niezamożny Guido zakoc...e się w pięknej Dorze. Dziewczyna jest dla niego niedostępna jak księżniczka-pochodzi bowiem z bogatej rodziny i jest zaręczona z pewnym gruboskórnym urzędnikiem. Guido wprowadza w życie najbardziej szalone pomysły byle tylko zwrócić na siebie uwagę. gdy w końcu mu się to udaje, jego szczęście burzy wybuch wojny. Guido znowu wykorzystuje swoją wyobraźnię i poczucie humoru, by oszczędzić swoim bliskim wojennego koszmaru.


pobierz ogladaj
Kategoria: Dramat, Komedie, Wojenne | Komenatrze - 0
Żelazny Orzeł / Iron Eagle (1986) TVPRip Lektor PL

Pułkownik lotnictwa kpt. Masters zostaje zestrzelony podczas lotu patrolowego nad jednym z bliskowschodnich państw. Uznany za szpiega zostaje skazany na śmierć. Jego syn Doug, wraz z innym pilotem z bazy ojca Chappym Sinclairem, przygotowuja misje odbicia kapitana Mastersa.


pobierz ogladaj
Kategoria: Klasyka, Wojenne | Komenatrze - 0
Żelazny krzyż / Cross of Iron / Steiner - Das Eiserne Kreuz (1977)

Akcja dzieje się podczas działań wojennych na froncie wschodnim w 1943 r. Sierżant Wermachtu Steiner, od trzydziestu lat w armii, był już porucznikiem, ale został zdegradowany za obrazę oficera. Dowódcą oddziału jest inny weteran płk Brandt (James Mason), który toleruje bezkompromisowe zachowanie sierżanta, ponieważ ma dla niego jako żołnierza szacunek i zaufanie. Bezpośrednim przełożonym Steinera zostaje kpt. Stransky (Maximilian Schell), pruski arystokrata, który zgłosił się na front wschodni na ochotnika, aby - jak jego ojciec i dziad - zdobyć najwyższe niemieckie odznaczenie bojowe, Żelazny Krzyż. Pomiędzy Steinerem i Stranskym narasta konflikt, ponieważ młody oficer dąży za wszelką cenę do zdobycia odznaczenia, nie licząc się z powierzonymi mu żołnierzami.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Wojenne | Komenatrze - 0
Zwycięstwo 1974 / PL

Zwycięstwo - polski film wojenny z 1974 roku. Film ten powstał z połączenie i skrócenia filmów "Kierunek Berlin" i "Ostatnie dni". Przedstawia z perspektywy szeregowego żołnierza I Armii Ludowego Wojska Polskiego końcową fazę wielkiej ofensywy 1945 roku zakończonej zdobyciem Berlina.


pobierz ogladaj
Kategoria: Polskie, Wojenne | Komenatrze - 0
Zwiadowcy - wśród obcych / Pathfinders: In the Company of Strangers2011 / DVD Lektor PL

Film opowiada historię największej inwazji na okupowaną przez nazistów Europę, która rozpoczęła się rankiem 6 czerwca 1944 roku. Celem tej operacji było uchwycenie przyczółka desantowego, eliminacja baterii dział, opanowanie mostów a przede wszystkim oczyszczenie grobli i wyjść z plaż dla lądujących rankiem wojsk alianckich.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Dramat, Wojenne | Komenatrze - 0
Zwiad 84 / Charlie MoPic 84C

Realistyczny, ogląda się go niczym dokument. Cały czas kręcony jest z punktu widzenia żołnierzy - widz widzi i wie tyle co sami żołnierze - obyło się bez żadnych sztuczek ze strony reżysera
Polecam. Film mało hollywoodzki, niektórym może się wydać nudnawy, ale przypomina trochę dokument z pola walki. Mało akcji, głównie rozmowy i osobiste dylematy żołnierzy. Jednak gdy już dochodzi do potyczek, są one pokazane w bardzo naturalny sposób (przynajmniej ja tak sobie to wyobrażam - w Wietnamie nie byłem). Akcje trzymają w napięciu i wielu mogą zmusić do refleksji "czy na prawdę chciałbym być na wojnie?"


pobierz ogladaj
Kategoria: FILMY » Wojenne | Komenatrze - 0
Zulu (1964) Napisy PL

1879 r., kolonia brytyjska w Natalu w Afryce Południowo-Wschodniej, którą kieruje wielebny Otto Witt i jego córka Margaretta. Niespodziewanie do misji dociera wiadomość, że cztery tysiące zuluskich wojowników zdziesiątkowało angielski garnizon, pokonując 1200 żołnierzy, i że teraz zamierzają zaatakować misję. Pastor Witt i Margaretta nalegają, aby czym prędzej ewakuować przebywających w misji ludzi. Ale porucznicy John Chard i Gonville Bromhead, dowodzący grupą 105 stacjonujących tam żołnierzy, podejmują decyzję o obronie Rorke's Drift. Rozpoczyna się walka.


pobierz ogladaj
Kategoria: Dramat, Historyczne, Klasyka, Wojenne | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Archiwa
  Ankieta
  Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze
  Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.