Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Złoto dla naiwnych / City Slickers II: The Legend of Curly's Gold 1994 / Lektor

Mitch Robins (Billy Crystal), szef nowojorskiej stacji radiowej, wiedzie spokojny żywot do chwili, gdy składa mu wizytę młodszy brat Glen (Jon Lovitz), który tradycyjnie nie może zagrzać miejsca w żadnej pracy. W kapeluszu otrzymanym w spadku po szalonym kowboju Curlym, Mitch znajduje mapę z zaznaczonym miejscem ukrytego skarbu. Wiarygodność mapy potwierdza informacja, według której ojciec Curly'ego był członkiem gangu i organizatorem słynnego napadu na pociąg. Zrabowane wówczas złoto nigdy nie zostało odnalezione. Bracia wraz z kumplem Philem (Daniel Stern) wyruszają, więc na poszukiwanie drogocennego łupu.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Komedie, Przygodowe, Western | Komenatrze - 0
Ziemia Chato / Chato's Land 1972 Lektor PL

Do zagubionego miasteczka gdzieś na południu USA przyjeżdża mieszkający w pobliskich górach Indianin - Apacz o imieniu Chato. Sprowokowany przez kilku mieszkańców miasteczka pokazuje że umie władać bronią. Ale społeczność miasteczka jest żądna rewanżu. Mężczyźni pod wodzą kapitana Quinceya Whitmore`a organizują pościg. Są przekonani że będzie to łatwa rozgrywka. Nie biorą jednak pod uwagę że Chato jest na swojej ziemi...


pobierz ogladaj
Kategoria: FILMY » Western | Komenatrze - 0
Zaginione / The Missing (2003) lektor pl

Adaptacja powieści Thomasa Eidsona. Film opowiada historię mężczyzny, który w roku 1886, po latach nieobecności, wraca do rodzinnego domu w Nowym Meksyku z zamiarem pogodzenia się z porzuconą przed laty córką. Maggie - dojrzałą już kobietą. Nie chce jednak znać swojego ojca. Zmienia zdanie dopiero wtedy, kiedy jej najstarsza córka zostaje porwana przez bandytów, a ojciec wyrusza na jej ratunek...


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Western | Komenatrze - 0
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda / The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford 2007 Lektor PL

Planując swój kolejny wielki napad, charyzmatyczny i nieprzewidywalny Jesse James (Brad Pitt) wypowiada wojnę swoim wrogom, którzy próbują zgarnąć nagrodę i chwałę za jego pojmanie. Jednak największym zagrożeniem dla jego życia mogą być ci, którym najbardziej zaufał.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Biograficzne, Dramat, Western | Komenatrze - 0
Zabójcza rozgrywka / Aces 'N Eights 2008 DVD Lektor PL

Luke od chodzi z bandy i postanawia zarabiać uczciwie, rozpoczyna pracę u starego farmera Prescotta.Farma Prescotta stoi na drodze budowy lini kolejowej,wielu innych farmerow się się wynioslo , lecz Prescottjest uparty.Więc wiadomo musi dojść do konfrontacji.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Dramat, Przygodowe, Western | Komenatrze - 0
Za kilka dolarów więcej / Per Qualche Dollaro in Piu (1965) DVDrip Lektor PL

Pułkownik Douglas Mortimer i tajemniczy, małomówny Manco trudnią się tą samą profesją-są łowcami nagród. Gdy z więzienia ucieknie groźny bandzior przezwiskiem Indio, obaj panowie staną do polowania na tę cenną a niebezpieczną zdobycz, co nieuchronnie doprowadzi do konfrontacji między nimi, wszystko zaś wskazuje że konieczna będzie współpraca.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Dramat, Western | Komenatrze - 0
Za garść dolarów / Per un pugno di dollari / Für eine Handvoll Dollar / A Fistful of Dollars (1964) Lektor PL

Samotny wędrowiec przybywa do miasteczka leżącego przy granicy z Meksykiem. Zastaje tu dwie rodziny przemytników, które zwalczają siebie nawzajem. Postanawia wkroczyć do gry... Film jest remakiem znanego filmu Akiry Kurosawy "Straż przyboczna".


pobierz ogladaj
Kategoria: FILMY » Western | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Archiwa
  Ankieta
  Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze
  Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.