Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Przepis na życie Lekarze Rodzinka.pl Synowie Anarchii (Sons of Anarchy) Hotel 52 The Voice of Poland Prawo Agaty Breaking Bad Czas honoru Ugotowani Zakazane imperium (Boardwalk Empire) Kości (Bones)
Piękne dni / Les Beaux jours (2013) Lektor PL

Caroline (Fanny Ardant) jest piękną, dojrzałą mężatką, która właśnie przeszła na emeryturę. Początkowa radość z wolnego czasu szybko zamienia się w znudzenie codziennością. Kobieta ma dość życia problemami męża (Patrick Chesnais) i swoich dzieci. W końcu decyduje się wziąć udział w zajęciach w lokalnym domu seniora. Tam poznaje młodego nauczyciela informatyki...


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Dramat, Komedie | Komenatrze - 0
Dom Hemingway (2013) Napisy PL

Po dwunastu latach pobytu w więzieniu na ulice Londynu powraca znany kasiarz z zamiarem odebrania długów.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Dramat, Komedie | Komenatrze - 0
Rosencrantz i Guildenstern powstają z martwych (2009) Lektor PL

Bezrobotny Julian zostaje zmuszony przez swojego ojca do przyjęcia posady reżysera. Ma przygotować nietypową inscenizację "Hamleta". Adaptację sztuki napisał tajemniczy rumuński impresario Theo Horace. W rzeczywistości jest on wampirem. Reżyser wpada na trop starodawnego spisku.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Horror, Komedie | Komenatrze - 0
Svengali (2013) Lektor PL

Svengali to kinowa wersja serialu satyrycznego prezentowanego swego czasu na YouTubie. Serial był satyrą na przemysł muzyczny. Opowiadał o dwóch Walijczykach, którzy mają plan zostać menadżerami najlepszej kapeli świata.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Filmy 2013, Komedie | Komenatrze - 0
Pokój zwierzeń / Powder Room (2013) Lektor PL

Podczas spotkania z przyjaciółkami z uczelni, Sam jest zmuszona do przewartościowania swojego życia. Kobieta buduje skomplikowaną fasadę, aby przekonać siebie i swoje przyjaciółki, że osiągnęła wszystko. Ale kiedy do akcji wkracza trio oddanych koleżanek, ta starannie zbudowana fikcja burzy się z każdym kolejnym drinkiem, papierosem i incydentem w toalecie. W zderzeniu z twardą rzeczywistością, Sam musi zweryfikować swoje oczekiwania wobec życia, nie zatracając przy tym samej siebie.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Filmy 2013, Komedie | Komenatrze - 0
Czarny las / Black Forest (2013) Lektor PL

Historia pewnej grupy turystów zaczyna się gdy przybywają do domu ukrytego w tytułowym czarnym lesie. Za namową przewodnika Cazmara (Ben Cross), odprawiają tam prastary rytuał. Od tego momentu muszą walczyć o przetrwanie.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Horror, Komedie | Komenatrze - 0
Gra w prawdę / Igra v pravdu (2013) Napisy PL

Trzech przyjaciół, którzy kiedyś razem studiowali spotyka się u jednego z nich aby pogadać przy wódeczce i powspominać młodość. Biznesmen Mark (Dmitrij Marjanow) proponuje, aby zaprosić "dziewczynki", lecz nie znajduje poparcia u przyjaciół: diler samochodowy Giennadij (Konstantin Juszkiewicz) raczej z przyzwyczajenia dochowuje wierności żonie, a gospodarz mieszkania – fizyk Anatolij (Jurij Kucenko) – przygotował dla wszystkich niespodziankę. Zaprosił gwiazdę ich rocznika Maję (Irina Apeksimowa), w której byli zakochani 20 lat temu. Rozmowa nie klei się, dopóki nie zaczyna się do bólu szczera gra w prawdę. Przyjaciele dowiadują się o sobie tego, o czym być może, woleliby nie wiedzieć...


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Dramat, Komedie | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


Reklama
Reklama
Archiwa
Ankieta
Reklama
Reklama
Ostatnie Komentarze
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.