Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Inwazja krwiozerczych pijawek / Blood Lake: Attack of the Killer Lampreys (2014) Lektor PL

Krwiozercze minogi, żywiace sie do tej pory głównie rybami, sieją postrach wśród mieszkanców miejscowości położonej nad jeziorem Michigan.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, filmy 2014, Horror | Komenatrze - 0
Gallows Hill / The Damned (2013) Napisy PL

Młody wdowiec, David Reynolds (Peter Facinelli) wraz z nową narzeczoną, Lauren (Sophia Myles) przyjeżdża do Bogoty gdzie mieszka jego córka, Jill (Nathalia Ramos), z którą chce on odnowić relacje. Podczas podróży samochodem, mają wypadek i cała trójka jest zmuszona zatrzymać się w motelu. Tam odkrywają, że właściciel tego miejsca przetrzymuje w piwnicy pewną kobietę. Jedyne co im w danej chwili przychodzi do głowy, to uwolnić więźnia. Nie wiedzą, że niektóre rzeczy nie zawsze są takie, na jakie wyglądają i czasami lepiej jest pozostawić coś w zamknięciu...


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Horror | Komenatrze - 0
Wij / Viy (2014) Napisy PL

Film z angielskimi napisami. Ekranizacja opowiadania Gogola. Trójka młodych kleryków wyrusza na zasłużone dni wolne. Podczas podróży natykają się w młej chacie w środku lasu. Okazuje się,że mieszka w niej wiedźma..


pobierz ogladaj
Kategoria: filmy 2014, Horror | Komenatrze - 0
Axe Giant: The Wrath of Paul Bunyan (2013) Lektor PL

Dla grupy nastolatków obóz rehabilitacyjny zmieniony zostaje w walkę o przetrwanie, kiedy przychodzi im zmierzyć się z legendą olbrzymiego drwala.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Filmy 2013, Horror | Komenatrze - 0
World War Z (2013) Lektor PL

Pracownicy ONZ starają się powstrzymać pandemię zombie, która zagraża wyginięciu ludzkiej rasy.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Filmy z lektorem, Filmy 2013, Horror, Scene-fiction | Komenatrze - 0
Rekinado 2: Drugie ugryzienie / Sharknado 2: The Second One (2014) Lektor PL

Przez Nowy Jork przechodzi tornado, które zrzuca na miasto wygłodniałe rekiny. Jedyną parą zdolną do ocalenia miasta jest Finn z byłą żoną, April.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Filmy z lektorem, filmy 2014, Horror, Scene-fiction | Komenatrze - 0
Seed 2: The New Breed (2014) Napisy PL

OPIS: Christine wspólnie z przyjaciółmi wraca z imprezy w Las Vegas. W trakcie podróży przez pustynię zostają zaatakowani przez Maxa Seeda - seryjnego mordercę


pobierz ogladaj
Kategoria: filmy 2014, Horror | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Archiwa
  Ankieta
  Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze
  Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.