Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Przepis na życie Lekarze Rodzinka.pl Synowie Anarchii (Sons of Anarchy) Hotel 52 The Voice of Poland Prawo Agaty Breaking Bad Czas honoru Ugotowani Zakazane imperium (Boardwalk Empire) Kości (Bones)
Pirania 3D / Piranha 3-D 2010 HD Lektor PL

Nad Jeziorem Victorii co roku zbiera się kilkadziesiąt tysięcy napalonych nastolatków. Ten rok ma być inny. Na dnie jeziora dochodzi do gwałtownych wstrząsów, przez co pęka znaczna część dna. Ze snu obudzonych zostaje tysiące prehistorycznych ryb. Zabawa przeradza się w piekło za sprawą krwiożerczych piranii, które od kilku milionów lat nic nie jadły.pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Horror, Scene-fiction | Komenatrze - 0
The Seasoning House (2012) Napisy PL

Młoda kobieta, będąca opiekunką prostytuujących się dla wojska dziewczyn, planuje brutalną zemstę.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2012, Horror | Komenatrze - 0
The Borderlands (2013) Napisy PL

Zespół badaczy z Watykanu wysłano do wioski położonej w zachodniej Anglii, by sprawdzili działalność paranormalną w miejscowym kościele.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Horror | Komenatrze - 0
Contracted (2013) Napisy PL

Młoda kobieta, Samantha, spędza noc z przypadkowym mężczyzną. Wkrótce dowiaduje się, że jest chora.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Horror | Komenatrze - 0
Red: Werewolf Hunter / Red: Werewolf Hunter (2010) Lektor PL

Virginia jest atrakcyjną dziewczyną, która postanawia przedstawić rodzicom swojego narzeczonego. Mężczyzna nie wie, że rodzice jego miłości na co dzień zajmują się polowaniem na wilkołaki. Pech chce, że wybranek Virginii zostaje ugryziony przez jednego z nich, przez co staje się łakomym kąskiem dla przyszłych teściów.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Horror | Komenatrze - 0
Wij / Viy (2014) Napisy PL

Film z angielskimi napisami. Ekranizacja opowiadania Gogola. Trójka młodych kleryków wyrusza na zasłużone dni wolne. Podczas podróży natykają się w młej chacie w środku lasu. Okazuje się,że mieszka w niej wiedźma..


pobierz ogladaj
Kategoria: filmy 2014, Horror | Komenatrze - 0
The Burrowers (2008) Lektor PL

Akcja filmu dzieje się na Dzikim Zachodzie. Grupa kilku odważnych mężczyzn ma za zadanie odnaleźć osadników, którzy w tajemniczy sposób zniknęli ze swoich domów. Spodziewając się wrogości od mieszkańców tutejszych terenów przygotowani są na najgorsze. Lecz szybko przekonują się, że to nie z ich strony grozi im niebezpieczeństwo, gdyż to czai się pod ich stopami?


pobierz ogladaj
Kategoria: Horror, Western | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Archiwa
  Ankieta
  Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze
  Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.