Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Przepis na życie Lekarze Rodzinka.pl Synowie Anarchii (Sons of Anarchy) Hotel 52 The Voice of Poland Prawo Agaty Breaking Bad Czas honoru Ugotowani Zakazane imperium (Boardwalk Empire) Kości (Bones)
Homefront / Homefront 2013 Lektor PL

Emerytowany agent wydziału narkotykowego staje do walki z dilerem, który terroryzuje jego nowe miejsce zamieszkania.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Filmy z lektorem, Filmy 2013, Thiller | Komenatrze - 0
Little Favour (2013) Napisy PL

Były żołnierz, Wallace, walczy z zespołem stresu pourazowego. W międzyczasie pojawia się stary przyjaciel proszący o pomoc, James, któremu wojak zawdzięcza życie.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Filmy 2013, Thiller, Inne | Komenatrze - 0
Zapadlisko / Sink Hole (2013) Lektor PL

Ogromne zapadlisko pochłania niemal całe miasteczko. Znajdujący się w pobliżu autobus szkolny zwisa na brzegu wyrwy i trzyma się jedynie na fragmencie zniszczonej kanalizacji. Jeden ruch może spowodować katastrofę, pojazd spadnie na dno przepaści. Wszyscy dorośli pasażerowie są ciężko ranni. Uczniowie są zdani wyłącznie na siebie w walce o przetrwanie. Młodzi ludzie mogą jedynie liczyć na pomoc sanitariuszki Joan Conroy (Gina Holden). Kobieta musi przezwyciężyć traumatyczne doświadczenia i uratować dzieci. Tym bardziej że wśród uczniów jest jej córka.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Filmy 2013, Scene-fiction | Komenatrze - 0
Piękne dni / Les Beaux jours (2013) Lektor PL

Caroline (Fanny Ardant) jest piękną, dojrzałą mężatką, która właśnie przeszła na emeryturę. Początkowa radość z wolnego czasu szybko zamienia się w znudzenie codziennością. Kobieta ma dość życia problemami męża (Patrick Chesnais) i swoich dzieci. W końcu decyduje się wziąć udział w zajęciach w lokalnym domu seniora. Tam poznaje młodego nauczyciela informatyki...


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Dramat, Komedie | Komenatrze - 0
4Closed / 4Closed (2013) Lektor PL

Kiedy młoda rodzina kupuje dom, jego poprzedni właściciel zrobi wszystko, by go odzyskać. Sterryryzowani mieszkańcy będą musieli stoczyć walkę o przeżycie.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Dramat, Thiller | Komenatrze - 0
Midnight Stallion (2013) Napisy PL

Zmagająca się z problemami finansowymi rodzina przyjmuje do swojej stajni dzikiego rumaka. Koń pozwala się oswoić i startuje w wyścigu, którego wygranie może uratować farmę.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Filmy 2013, Dramat | Komenatrze - 0
Dom Hemingway (2013) Napisy PL

Po dwunastu latach pobytu w więzieniu na ulice Londynu powraca znany kasiarz z zamiarem odebrania długów.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Dramat, Komedie | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


Reklama
Reklama
Archiwa
Ankieta
Reklama
Reklama
Ostatnie Komentarze
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.