Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

The Mark / Znak (2012) Lektor PL

Byłemu żołnierzowi armii USA (Craig Sheffer) zostaje wszczepiony biometrycznych chip. Ma on dostarczyć go do Niemiec. Mężczyznę tropi grupa porywaczy, która ma przejąć przedmiot.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Filmy 2012, Filmy z lektorem, Fantastyczne | Komenatrze - 0
Herkules, Samson i Ulisses / Ercole sfida Sansone (1963) Lektor PL

Herkules, Samson i Ulisses - trzej mityczni siłacze tropią tajemniczego morskiego potwora.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Fantastyczne, Przygodowe | Komenatrze - 0
Sekretne życie Waltera Mitty / The Secret Life of Walter Mitty (2013) Lektor PL

Bohaterem tej komedii jest Walter Mitty, pracownik Time'a zajmujący się wywoływaniem zdjęć, mieszkający razem z nadopiekuńczą matką, który lubi wyobrażać siebie jako herosa, doświadczającego mnóstwa niebezpiecznych przygód. Wyśmiewany przez kolegów często odlatuje w krainę wyobraźni, gdzie wszystko idzie po jego mysli.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Filmy 2013, Dramat, Fantastyczne, Komedie | Komenatrze - 0
The Philosophers (2013) Napisy PL

W międzynarodowej szkole w Dżakarcie w Indonezji pewien nauczyciel filozofii prosi swoją dwudziestoosobową klasę o wybranie dziesięcioro spośród nich, którzy mieliby na nowo zapoczątkować istnienie rasy ludzkiej w przypadku apokalipsy nuklearnej.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Dramat, Fantastyczne | Komenatrze - 0
Devil You Know (2013) Napisy PL

Kathryn, żyjąca w odosobnieniu, była gwiazda filmowa ukrywa przed światem pewną mroczną tajemnicę. Jej córka pragnie pójść w ślady matki i poświęcić swoje życie aktorstwu. Kiedy Kathryn usiłuje wznowić swoją karierę, na jej drodze pojawia się anonimowy szantażysta. Aktorka musi teraz zmierzyć się z prawdą o samej sobie i swoich bliskich


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Fantastyczne, Horror | Komenatrze - 0
47 roninów / 47 Ronin 2013 Napisy PL

Grupa samurajów postanawia zemścić się na bezwzględnym szogunie za haniebną śmierć swojego mistrza.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Fantastyczne, Przygodowe | Komenatrze - 0
Wyspa zbłąkanych dusz / De Fortabte sjæles ø (2007) Lektor PL

Zafascynowana okultyzmem czternastolatka Lulu (Sara Langebak Gaarmann) mieszka w prowincjonalnym miasteczku razem z matką i bratem. Pewnego dnia jest świadkiem, jak w jej brata uderza tajemniczy biały snop światła. Wkrótce okazuje się, że nawiedził go duch Hermana Hartmanna pochodzący z XIX wieku. Dziewczynka za wszelką cenę chce uwolnić swego brata z niewoli złych mocy. Pomagają jej w tym przyjaciele: bogaty Oliver (Lasse Borg) i jasnowidz Richard (Nicolaj Kopernikus). Jednak walka z siłami ciemności to nie jedyne zadanie przed którym los postawi tę odważną dziewczynkę.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Familijne, Fantastyczne, Przygodowe | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Archiwa
  Ankieta
  Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze
  Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.