Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Przepis na życie Lekarze Rodzinka.pl Synowie Anarchii (Sons of Anarchy) Hotel 52 The Voice of Poland Prawo Agaty Breaking Bad Czas honoru Ugotowani Zakazane imperium (Boardwalk Empire) Kości (Bones)
Mike Tyson szczery do bólu / Mike Tyson Undisputed Truth (2013) Lektor PL

Mike Tyson, jeden z najbardziej znanych bokserów w historii sportu, opowiada o swoim życiu. Z dystansem wspomina swoje życiowe wzloty i upadki, kontrowersyjne zdarzenia, młodość na Brooklynie i początki kariery sportowej.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2013, Dokumentalne, KABARETY | Komenatrze - 0
Lincz Charliego Sheena / Lincz Charliego Sheena (2012) Lektor PL

"Lincz Charliego Sheena” to najświeższy odcinek popularnej serii emitowanej na Comedy Central. W przeszłości bohaterami byli m.in. Pamela Anderson, David Hasselhoff czy Donald Trump. Tym razem na celowniku złośliwości zaproszonych gości stanął Charlie Sheen. Jego decyzja wystawienia się na niewybredne żarty kolegów została podyktowana zmianą w obsadzie serialu „Dwóch i pół”. Po serii skandali obyczajowych, które wywołal aktor, zastąpił go Ashton Kutcher. Biorąc udział w „Linczu”, Charlie Sheen postanowił pokazać światu, jak duży dystans ma do siebie i nowej rzeczywistości. Program poprowadzi znany z sarkastycznego poczucia humoru autor serii „Family Guy” - Seth MacFarlane, który rozpoczyna lincz od przedstawienia nekrologu aktora, sugerując, że jeśli aktor nie zerwie z obecnym stylem życia, już wkrótce czeka go nieciekawy koniec.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2012, Dokumentalne, KABARETY | Komenatrze - 0
Soczi Igrzyska Putina (2013) Lektor PL

Już wiadomo, że rozpoczynające się siódmego lutego zimowe igrzyska olimpijskie w rosyjskim Soczi będą najdroższe w historii. Ich główny pomysłodawca - prezydent Władimir Putin - nie ma wątpliwości, że będą także najlepsze.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Filmy 2013, Dokumentalne | Komenatrze - 0
Takiego pięknego syna urodziłam (1999)

Na przykładzie własnej rodziny, Marcin Koszałka ukazuje piekło codziennego życia rodzinnego. Matka kochająca swego dorosłego syna - dręczy go nieustannym potokiem pretensji o to, że jest kretynem, miernotą bez wyobraźni, półgłówkiem, idiotą, draniem, beztalenciem, wiecznym studentem, który wreszcie dostał się na wydział operatorski i z braku wyobraźni chodzi z kamerą po domu i kręci co popadnie. Zaraz po ukazaniu się film wywołał burzę w polskim światku filmowym, gdyż nie znano wtedy jeszcze programów reality show. Dzisiaj uznawany jest za klasykę polskiego dokumentu.


pobierz ogladaj
Kategoria: Dokumentalne, Polskie | Komenatrze - 0
Prawda czy fikcja? - Nadprzyrodzona moc lektor pl

Czy mistrz karate może powalić przeciwnika niewidzialną energią, a hinduscy ”cudotwórcy i mistycy Sufi potrafią okaleczać swe ciała nie czując przy tym bólu? Czy transendentalna medytacja pozwala Hindusom unosić się w powietrzu? Czy tacy niezwykli ludzie naprawdę istnieją? Wraz z twórcami serii Prawda czy fikcja odbędziemy podróż od Indii do Iraku, przez Włochy oraz Los Angeles i zbadamy tych, którzy twierdzą, że zostali obdarzeni nadprzyrodzoną mocą.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Dokumentalne | Komenatrze - 0
Fałszywy milioner / Lottery liar (2002) Lektor PL

Historia pewnego drobnego przedsiębiorcy z Wielkiej Brytanii, Howarda Walmsleya, który namiętnie grał na loterii. Pewnego dnia mężczyzna oznajmił żonie, że udało mu się wygrać kilka milionów funtów. Przekonał o tym nie tylko ukochaną, której kupił jaguara i posiadłość na wsi, ale także resztę rodziny, znajomych, a nawet kontrahentów. Gdy sprawą zainteresowała się policja, okazało się, że zwycięzca w rzeczywistości jest oszustem, który udawał bogacza dzięki zaciągniętym kredytom.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Dokumentalne | Komenatrze - 0
Japońscy bezdomni / Homeless in Japan (2010) Lektor PL

W ostatnich latach Japonia ciesząca się opinią drugiej ekonomicznej siły świata przeżywa recesję. Jednym z jej efektów jest niepokojące zjawisko pauperyzacji wśród kadry kierowniczej. Czołowe firmy przeprowadzają restrukturyzacje. Dyrektorzy i managerowie tracą stanowiska, które mieli zajmować do końca kariery zawodowej. Część z nich razem z utratą pracy traci mieszkania, część rodziny, które wyrzekają się bezrobotnych ojców i mężów. Ci skazani zostają na mieszkanie na ulicach, w parkach, w tekturowych szałasach. Władze zdają się ignorować fakt, że w ich kraju powstaje nowa grupa społeczna, kasta czterdziestoletnich, osamotnionych mężczyzn pozbawionych domów.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, Dokumentalne | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


Reklama
Reklama
Archiwa
Ankieta
Reklama
Reklama
Ostatnie Komentarze
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.