Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

Pan Peabody i Sherman / Mr. Peabody & Sherman (2014)PL

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca. Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, filmy 2014, Animowane, Familijne, Przygodowe | Komenatrze - 0
Appleseed Alpha (2014) Napisy PL

Kobieta żołnierz i jej partner cyborg wyruszają na poszukiwania legendarnego miasta Olympus.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, filmy 2014, Animowane, Scene-fiction | Komenatrze - 0
Avengers Confidential: Black Widow And Punisher (2014) Lektor PL

Punisher i Czarna Wdowa muszą połączyć siły, aby uratować świat przez globalną zagładą. Z rozkazu dyrektora Fury'ego zostają wysłani na tajną misje.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, filmy 2014, Animowane | Komenatrze - 0
Son of Batman (2014) Napisy PL

Film jest ekranizacją komiksu Granta Morrisona z 2006 roku. Batman dowiaduje się, że ma syna. Okazuje się, że jabłko pada niedaleko od jabłoni i chłopiec przepełniony jest wściekłością i żądzą zemsty. Czy Batman będzie w stanie naprowadzić Damiana na właściwą drogę?


pobierz ogladaj
Kategoria: filmy 2014, Animowane | Komenatrze - 0
Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu / Scooby-Doo! WrestleMania Mystery (2014) DUBBING

Scooby i Kudłaty wygrywają bilety na WrestleManie. Przygotowania do gali zakłóca pojawienie się ducha złego niedźwiedzia, który chce zniszczyć szykowany spektakl. Scooby, Kudłaty, Daphne, Velma i Fred łączą siły z gwiazdami WWE.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy z lektorem, filmy 2014, Animowane | Komenatrze - 0
Królowa Śniegu / The Snow Queen (2012) Lektor PL

Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lustro Królowej podpowiada, że Gerda i Kai, dzieci słynnego mistrza wyrobów ze szkła, mają moc, by pokrzyżować jej podłe plany.


pobierz ogladaj
Kategoria: Filmy 2012, Animowane, Familijne | Komenatrze - 0
Iron Man & Hulk: Heroes United (2013) Napisy PL

W filmie superbohaterski duet zmierzy się z niejakim Zzzaxem, istotą uformowaną z czystej energii, która potrafi absorbować ludzkie umysły. Bohater ten powinien być znany miłośnikom komiksów o Hulku, w których pokazano jego genezę - wypadek w reaktorze nuklearnym, który spowodował uformowanie się Zzzaxa.


pobierz ogladaj
Kategoria: Akcja, Filmy 2013, Animowane | Komenatrze - 0
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Archiwa
  Ankieta
  Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze
  Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.