Witamy na Osiu.pl! Tutaj znajdziesz najlepsze filmy online!

iTV

iTV - interaktywna stacja telewizyjna, w której widzowie za pomocą SMS-ów oraz głosowania telefonicznego do studia mogą brać udział w tworzeniu programów, jak również zadawać pytania prezenterom i ich gościom.

iTV emituje programy: muzyczne, erotyczne, młodzieżowe, quizowe i ezoteryczne.Usluge "bez limitu" świadczy serwis zewnetrzny. Uwagi nalezy kierowac do wlascicieli serwisu.


iTV

Kategoria: TELEWIZJA » Telewizja Polska


Jakiś film/serial nie dziala? Zgloś nam to a my to naprawimy Zgloś administracji
Podobne Filmy/Seriale:
iTV
Najlepsze filmy


TopNews
  Reklama
  Reklama
  Archiwa
  Ankieta
  Reklama
  Reklama
  Ostatnie Komentarze
  Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Osiu.pl Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Putlocker, Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści Osiu.pl, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący.